Serwis płuczkowy

Strona Główna / Wszystkie Usługi / Serwis płuczkowy

Nasze usługi serwisu płuczkowego skutecznie poprawiają prace wiertnicze w zakresie przygotowania odpowiedniego płynu wiertniczego. Podczas działań specjaliści BDC indywidualnie dobierają składniki systemu płuczkowego do warunków gruntowych danego projektu, zwracając szczególną uwagę na parametry techniczne przewodu wiertniczego i instalowanej rury. W ramach usługi inżynieryjnej prowadzimy bieżącą kontrolę parametrów płuczki i optymalizujemy czas trwania przewiertu, co przekłada się na ekonomizację projektu i bezpieczne zakończenie instalacji.


Usługi inżynierskie BDC


Doradztwo techniczne

Rozwiązania dobrane przez specjalistów

Analizujemy projekt i napotkane problemy techniczne. Dobieramy właściwe rozwiązanie i szczegółowe metody jego aplikacji. Bazujemy na naszym dużym doświadczeniu i zweryfikowanych, podczas wielu prac inżynieryjnych, środkach.

Umów rozmowę
Sprzęt pomiarowy

Kontrola parametrów płynu wiertniczego

Podczas prowadzonych prac inżynieryjnych, dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym. Używamy m.in. wiskozymetru, różnego rodzaju mieszadeł płuczkowych, produktów dedykowanych do pracy filtracyjnej, wagi płuczkowej, zestawów do kontroli zapiaszczenia, przyrządu do określania pH i przyrządu do badania przewodności elektrycznej. Stosujemy zestaw do pomiaru jonów wapnia, magnezu i chlorków oraz lejek Marsha.

Poproś o wycenę usługi