Strona Główna / Usługi BDC

Od początku swojej działalności firma BDC zajmuje się dostarczaniem materiałów i usług do wierceń naftowych, studziennych, a także horyzontalnych wierceń kierunkowych oraz mikrotunelowania. 

Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami z branży HDD, co pozwala nam na zaspokojenie najróżniejszych potrzeb klientów związanych z wierceniami horyzontalnymi i mikrotunelowaniem. Oferujemy szeroki wachlarz usług, m.in. serwis płuczkowy, dobór płuczki pod wymagania, badania laboratoryjne płuczek oraz recykling płuczki wiertniczej.

Usługi najwyższej
jakości


Dobór płuczki pod wymagania

Projektujemy i dostarczamy systemy płuczkowe do celów wiertniczych. Wykonujemy testy materiałów i opracowujemy dedykowane rozwiązania. Dokonujemy kalkulacji, analizujemy profile geologiczne, przygotowujemy płyn wiertniczy na zlecony projekt. Na bieżąco reagujemy na napotkane problemy i wyzwania, podejmując odpowiednie do sytuacji decyzje.

Sprawdź szczegóły

Badania laboratoryjne płuczek

Prowadzimy badania laboratoryjne płynów wiertniczych i analizujemy uzyskane wyniki. Doradzamy konieczne modyfikacje lub oceniamy przydatność danej płuczki pod stawiane w projekcie wymagania.

Sprawdź szczegóły

Recykling płuczki wiertniczej

W BDC kładziemy szczególny nacisk na dostarczenie nowoczesnych systemów oczyszczania płynu wiertniczego. Dbając o zarządzanie produkowanymi podczas prac wiertniczych odpadami, firmy w branży wydobywczej mogą znacząco poprawić zużycie materiałów eksploatacyjnych i tym samym zoptymalizować koszty swojej działalności.

Sprawdź szczegóły

Serwis płuczkowy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wspieramy naszych partnerów w zakresie przygotowania odpowiednich mieszanek płynów wiertniczych, biorąc pod uwagę specyfikę danego złoża. Zakres usługi obejmuje nie tylko indywidualny dobór składników do warunków gruntowych, ale również bieżącą kontrolę parametrów płuczki i optymalizację czasu trwania przewiertu. Przekłada to się bezpośrednio na obniżenie kosztów projektów wiertniczych.

Sprawdź szczegóły