BDC Poland
BDC Poland
BDC Poland
BDC Poland
BDC Poland
BDC Poland
?

PARTNERZY

Jesteśmy przedstawicielami następujących firm:

  • Boretech Holland
  • Comoplast solideal
  • Inrock
  • IDS
  • Weatherford Engineered Chemistry
  • Testing Equipment
  • CEBO Holland

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą !

?

REFERENCJE

?

O FIRMIE

Firmy grupy BDC (International, Europe, Poland, Russia) rozpoczęły swoją działalność od obsługi rynku wiertnictwa nafty i gazu. Wysokiej jakości środki wiertnicze sygnowane przez firmę Best Drilling Chemicals, jak i przez wielu innych producentów, których reprezentuje, były i są gwarancją pomyślności prowadzonych prac.                                                                                  

Wysokie wymagania jakościowe stawiane chemii przeznaczonej do wierceń głębokich         pozytywnie recenzują produkty BDC przy innych pracach inżynieryjnych. Wspomniane okoliczności w powiązaniu z intensywnym rozwojem wiertnictwa spowodowały, iż  branża ta przestała być domeną wielkich przedsiębiorstw, a stała się tematem działalności pokrewnych, małych, często rodzinnych firm, zaopatrujących się w środki  do wierceń studziennych, rdzeniowania, pod pompy ciepła, jak i wielu innych prac wiertniczych i inżynieryjnych. Wraz z rozwojem technik bezwykopowych również rynek przewiertów kierunkowych stał się odbiorcą oferty firmy BDC. Oferta, którą dysponujemy to nie tylko złoty środek dla wszelkiego rodzaju prac wiertniczych. Firma oferuję szeroką gamę środków chemii organicznej i nieorganicznej,  jak i środków stosowanych w wielu aplikacjach technicznych.            Reagując na potrzeby rynku ciągle tworzymy nowe produkty,   jak również dostarczamy potrzebną wiedzę inżynierską, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze naszych Klientów. Stworzyliśmy kompleksowy system, w którym środki chemiczne wzajemnie się uzupełniają tak, aby osiągnąć maksymalną możliwą wydajność w aplikacji. Rezultaty te mogliśmy otrzymać tylko i wyłącznie dbając o najwyższą jakość składników systemu. W ostatnim okresie nasze produkty znajdują również zastosowanie m.in. przy robotach ziemnych oraz przy wykonywaniu odwiertów w celu pozyskania metanu z pokładów węgla kamiennego.

Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i na Świecie oraz placówkami naukowymi m.in. z Instytutem Górnictwa Naftowego i Gazownictwa z Krakowa oraz Wydziałem Wiertnictwa, Nafty i Gazu AGH. Od ponad 30 lat docieramy w różne regiony świata. Holandia, Niemcy, Rosja – to tylko przykłady państw, z którymi mamy przyjemność współpracować. Nasi pracownicy to doświadczona kadra inżynierów oraz specjalistów, którzy oprócz intensywnej pracy na rzecz firmy, prowadzą również liczne szkolenia i seminaria dla klientów. Na rynku wyróżniamy się kompleksową obsługą firm wykonawczych, pełną dyspozycyjnością specjalistycznego personelu technicznego oraz dostarczaniem wysokiej klasy komponentów płuczkowych. Spełniamy normy ISO 9001, a nasze produkty wiertnicze powstają według standardów API i OCMA. Stała współpraca z Akademią Górniczo-Hutniczą oraz Instytutem Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie owocuje wieloma pracami badawczymi oraz powstawaniem coraz lepszych produktów.

Pod marką Best Drilling Chemicals udoskonalamy nasze usługi nieprzerwanie od 1991 roku. Nasza praca jest naszą pasją, a powracający klienci są dla nas najlepszym wyznacznikiem naszej jakości.

Strona główna | O firmie | Produkty | Magazyny | Galeria | Kontakt | Polityka cookies

BDC GROUP ul. Bochenka 16a, 30-693 Kraków
E-mail: biuro_._bdc com pl, www.bdc.com.pl

Agencja Interaktywna

Agencja Interaktywna Kraków - Ivision.pl